• Bazinul Olimpic, Bulevardul Garii, Brasov | Paradisul Acvatic, Bulevardul Grivitei 2F, Brasov | Belaqva – Coresi Shopping Resort, Strada Zaharia Stancu 1, Brasov

Cristina Ciohodaru

Cristina Ciohodaru

Antrenor inot
  • E-mail :
    cs.luna@yahoo.com
  • Locatii :
    Bazin Olimpic Brasov, Belaqva Coresi

Multipla campioana nationala in competitiile de inot

  • Grupe: Initiere, perfectionare si performanta INOT – COPII
  • Initiere si perfectionare INOT – ADULTI

Multipla campioana nationala in competitiile de inot

Locul III

Open  water 1,5km – Aqua Challenge, Mamaia, 2 aug 2014

Locul I

Maratonul celor 24 ore inot cu echipa C.S. Luna, 8-9 mai 2014

Locul III

200m Spate, Munchen, Germania, 22-23 mart 2014 – Head Trophy

Locul I

Campionatul National de Masters, Brasov, 15-16 iunie 2013 in probele de 50m, 100m si 400m Liber, 50m si 100m Spate, si Locul II in probele de 50m Bras, 50 si 100 Fluture

Locul II

Open water 6,5 Km – Traversarea Lacului Tarnita, Cluj 11 august 2012

Locul I

Open  water 5 Km – din Vama Veche pana in 2 Mai, Constanta, 29 iunie 2013

Locul I

Open water 5Km – din Vama Veche pana in 2 Mai, Constanta, 21 iulie 2012

Locul I

Maratonul celor 24 ore inot cu echipa C.S. Luna-Elite swimming, anul 2012

Locul I

CEA MAI BUNA PERFORMANTA – Maratonul celor 24 de ore de inot,editia IX, 2012

Locul I

in probele: 50m si 100m craul, 50m si 100m spate, 100m fluture, Locul II in proba 50m fluture

Campionatul National de Masters, Resita, 28-29 aprilie 2012

Locul II

Campionatul European de inotMasters,Yalta, Ucraina, 5-9 sept. 2011– 100m spate

Locul III

Campionatul European de inotMasters,Yalta, Ucraina, 5-9 sept. 2011 – 50m si 200m spate.

Locul I

in 7 probe la Concursul International Ioan Schuster, Resita, 22-23 oct. 2011

Locul I

Open water 1,5km – Aqua Challenge, Mamaia, 30 iulie 2011

Locul I

in probele:50m future, 100m liber, Locul II in probele: 50m spate, 100m spate si 50m craul

Campionatul National de Masters, Bucuresti, 16-17 iulie2011

Locul I

in probele: 50m fluture, 50m liber, Locul II in probele: 50m spate, 50m bras

Premiul de excelenta

al Universitatii Transilvania Brasov pentru rezultate sportive

Locul I

Maratonul de 24 ore Brasov, anul 2008, cu echipa Boso

Locul I

in 3 probe la Concursul International de Inot Masters, Resita 2010

Locul I

Campionatele Europene de Studenti, Paris 11-13 mai 2007: Locul I in clasamentul general premiat cu Cupa Eurocriterium

Call Now Button